Przejdź do treści
O nas

Dowiedz się kim jesteśmy

Pragniemy być liderem w branży budowlanej. Od początku budujemy pozycję wiodącego i uznanego generalnego wykonawcy w sektorze budowlano-inwestycyjnym, który spogląda w przyszłość spełniając obietnice wszystkich klientom.

Firma budowlana OBUD

Zajmujemy się głównie realizacją zamówień publicznych jak i również wykonawstwem obiektów mieszkalnych, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej , specjalistycznych obiektów przemysłowych i produkcyjnych, remontami, wykończeniami, przebudowami, rozbudowami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest województwo wielkopolskie aczkolwiek często wybiegamy również poza jego obszar.
Nasza firma ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon naszej firmy stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na licznych budowach kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.
Świadczymy usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Współpracujemy z wieloma firmami , wymieniając wzajemne doświadczenia i tworząc zgrany zespół realizujący każde wyzwania budowlane.

Czym się zajmujemy

1

Projekt

Oferujemy kompleksowe wsparcie procesu budowlanego – od pomocy przy wyborze działki czy lokalu , poprzez wykonanie koncepcji projektowej, projektu budowlanego i wykonawczego, po projekty wnętrz i mebli. Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami projektowymi i inżynierskimi posiadamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na rzetelną realizacje powierzonych nam zadań. Gwarantujemy sumienną i kreatywną pracę, której efektem są inspirujące , piękne i przemyślane pod względem ekonomii budynki.
2

Wycena

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii. W celu wykonania kompletnej i szczegółowej wyceny wraz z materiałami i wszystkimi pracami towarzyszącymi, oraz w celu kompleksowego wykonania inwestycji od A do Z przez firmę „OBUD” prosimy dostarczyć kompletny projekt budowlany. Zachęcamy również do sporządzenia przez projektanta wykonującego projekt lub innego, PRZEDMIAR PRAC z pozycjami KNR , co umożliwi kompleksowa wycenę z dokładnością do 1 zł, oraz trzymanie się budżetu przez cały okres trwania inwestycji.
3

Budowa

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych specjalistów, oferujemy Państwu kompleksowe usługi budowlane. Wznosimy obiekty od podstaw przy zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii, dostosowując ich wygląd, parametry oraz rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów. Po wybraniu projektu przystępujemy do realizacji korzystając z materiałów własnych bądź powierzonych. Przeprowadzamy prace w oparciu o wcześniej przygotowane kosztorysy, co pozwala na trzymanie się wytycznych budżetowych.