Przejdź do treści

Budujemy z wizją przyszłości

© 2024 OBUD Michał Budzinski.

Zaangażowanie naszej załogi jest najważniejszym zasobem firmy.

"Celem naszej firmy jest tworzenie marki na rynku usług budowlanych, która dzięki zachowaniu wysokich standardów jakości w trakcie realizowania całego procesu inwestycyjnego, zapewni zadowolenie klientów."
Michał Budzinski
Prezes firmy

Generalny wykonawca inwestycji

Pragniemy być liderem w branży budowlanej. Od początku budujemy pozycję wiodącego
 i uznanego generalnego wykonawcy w sektorze budowlano-inwestycyjnym, który spogląda
w przyszłość spełniając obietnice wszystkich klientom.

Opinie naszych klientów

Współpraca z firmą OBUD od początku inwestycji, aż do oddania obiektu do użytkowania cechowała się wysokim zaangażowaniem firmy oraz pełnym profesjonalizmem zespołu realizującego. Prace zostały wykonane zgodnie z założonym harmonogramem, naszymi wymaganiami, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej.

Starosta Mariusz ZgaińskiZarząd Powiatu w Grodzisku Wielkopolskim

Zaświadczam, że firma OBUD zrealizowała roboty budowlane polegające na budowie i remoncie MOTELU XXI WIEKU. Polecam firmę OBUD jako rzetelną i terminową do wykonania wszelkich zadań budowlanych.

Leon Zdzisław Kaczmarekwłaściciel Leobus Motel XXI WIEKU

Zaświadczam, że firma OBUD zrealizowała roboty budowlane polegające na budowie budynku administracyjno - socjalnego z garażem w miejscowości Troszyczn k. Opalenicy. Polecam firmę OBUD jako rzetelną i terminową do wykonania wszelkich zadań budowlanych.

Wiesław SolarskiTransport Krajowy i Międzynarodowy Spedycja

Współpraca z firmą OBUD Michał Budzinski, ul. 27 Grudnia 14, 62-065 Grodzisk Wielkopolski od początku inwestycji, aż do oddania obiektu do użytkowania cechowała się wysokim zaangażowaniem firmy oraz pełnym profesjonalizmem zespołu realizującego. Prace zostały wykonane zgodnie z założonym harmonogramem, naszymi wymaganiami, z zachowanie zasad sztuki budowlanej.

Mariusz ZgaińskiStarosta

Wszystkie prace byty wykonane sprawnie, terminowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Roboty zostały wykonane w sposób należyty i staranny, zgodnie z umową oraz zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone, co pozwala polecić firmę OBUD Michał Budzinski innym inwestorom.

Anna Jezierska-KaczmarekKierownik Wydziału Inwestycji

Prace zostały wykonane w sposób należyty, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, prawidłowo ukończone i odebrane bez zastrzeżeń. Roboty zostały wykonane w sposób należyty i staranny, zgodnie z umową oraz zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone, co pozwala polecić firmę OBUD Michał Budzinski innym inwestorom.

nadkom. Robert FrąckowiakNaczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów

Zamówienia zostały wykonane terminowo, w sposób rzetelny i nie budzący zastrzeżeń. Poświadczenie wydaje się na prośbę realizującego zamówienie.

podinsp. Jacek JankowiakNaczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów

Prace wykonane były zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, w sposób należyty, solidnie, terminowo i zostały odebrane bez uwag.

podinsp. Jacek JankowiakNaczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów